Cenazeye Çelenk

Merasim Çiçekleri

Yakınlarınızın, dostlarınızın üzünülü ve zor anlarında onlara destek olmak, acılarını paylaştığınızı hissettirmek için cenaze törenlerine çelenk gönderebilirsiniz. Onların kötü ve zor zamanlarında yanlarında olduğunuzu göstererek dostluğunuzu pekiştirebilir, acılarını bir nebzede olsa hafifletebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken cenaze merasim çiçeklerii kategorisinden çelenginizi seçip siparişinizi bize bildirebilirsiniz.

Cenaze çelengi nereye gönderilmeli? Sorusu kafanızı kurcalıyor olabilir. Genellikle çelenkler merasimin yapılacağı alanlarla gönderilir. İbadethane ya da taziyenin gerçekleştirileceği yer de olabilir. Bunun kararı tamamen size kalmış. Genellikle cenaze çelengi törenin yapıldığı alanlara gönderilir ve sevdiklerinize acı günlerinde dosttan gelen güzel bir başsağlığı mesajı niteliğindedir.

Aslında oldukça köklü bir kültürün günümüze yansımasıdır çelenk. Roma ve Yunan mitolojisine ait metinlerde de onur simgesi olarak kullanılmış ve günümüze gelmiştir. Çember etrafına dizilen çiçek ve yapraklardan oluşturulan dairesel yapılı süsleme ürünün adıdır çelenk. Osmanlı askeri geleneğinde de yeri olan bu ürün, Türkiye’de Cumhuriyet döneminde de kullanılmaya devam etmiş ve günümüze kadar gelmiştir.

Herkes iyi gün dostu olabilir ancak kötü günde de dostlarınızın yanında olduğunuzu göstermek için hemen şimdi web sayfamız üzerinden farklı seçeneklere sahip çelenklerden  merasim çelenklerinden birini gönderebilirsiniz.

Çelenkler aslında onur nişanesidir. Yüzyıllar boyu da bu anlamıyla kullanılmıştır. Askeri alanda, kahramanlık nişanı olarak kullanılan çelenkler, günümüzde de şekil itibariyle çiçek sektöründe de kullanılmaya devam etmektedir. Çemberi saracak şekilde özenle dizilen çiçeklerden oluşturulur. Değerli dostlarınıza kötü günlerinde göndereceğiniz bu onurlu hediye ile hem taziye sunmuş olacaksınız hem de onlara verdiğiniz değeri bir kez daha göstermiş olacaksınız. Şimdi! Hemen buradan sitemiz üzerinden online sipariş verebilirsiniz. Dünyamızda sizler için hazırladığımız her ürün, sizi en iyi şekilde anlatmak için tasarlanmaktadır.  Cenaze merasimine çiçek göndersevdiklerinin yanında ol

Cenazeye Çelenk

Liste Tablo
Sırala:
Göster:
 Cenazeye Çelenk

Kırmızı Cenaze Çelengi

119 TL+KDV
KDV Hariç: 119 TL
 Cenazeye Çelenk

Pembe Beyaz Cenaze Çelengi

119 TL+KDV
KDV Hariç: 119 TL
 Cenazeye Çelenk

Turuncu Cenaze Çelengi

109 TL+KDV
KDV Hariç: 109 TL
 Cenazeye Çelenk

Cenaze Çelenk Özel Tasarım

389 TL+KDV
KDV Hariç: 389 TL
 Cenazeye Çelenk

Cenaze Çelenk Özel Tasarım-2

219 TL+KDV
KDV Hariç: 219 TL
 Cenazeye Çelenk

Cenaze Çelenk Özel Tasarım-3

219 TL+KDV
KDV Hariç: 219 TL
 Cenazeye Çelenk

Cenaze Çelenk Özel Tasarım-4

219 TL+KDV
KDV Hariç: 219 TL